Reklam
Reklam

Adana tenise doydu!

Adana Atlı Spor Kulübü'nde düzenlenen Adana Tennis Cup büyük heyecana sahne oldu...

Adana tenise doydu!
31 Mayıs 2021 - 14:45

22-30 Mayıs tarihleri arasında Adana Atlı Spor Kulübü'nde düzenlenen Adana Tennis Cup, 10 farklı ülkeden 81 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

Tennis Europe kapsamında, 14 yaş altı oyuncuların raket salladığı turnuva, 7 farklı toprak kortta oynandı. Birçok veli, hakem ve tenis izleyicisinin yanı sıra KORT DERGİ olarak bizler de turnuvayı yakından takip ettik.


Turnuvada başhakem Çetin Kesici olurken; turnuva direktörlüğünü ise Nevzat Özbilen üstlendi. Adeta spor şehri olan Adana'da böylesi önemli turnuvaların varlığı ile hem oyuncu hem de veliler, turnuvadan fazlasıyla mutlu ayrıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, büyük bir duyarlılık örneği göstererek, sıcak havada oynanan turnuvada tüm sporcuların, hakemlerin ve izleyicilerin yemeklerinin dağıtımını üstlendi.

Büyük spor markalarında indirimler başladı... https://www.athleticzone.com.tr/

Turnuvada 29 Mayıs Cumartesi günü çiftlerde final maçları oynanırken, bir gün sonra ise tekler kategorisinde hem erkekler hem de kızlarda şampiyon ve finalistler belli oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini; Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Şube Müdürleri Caner Taymış ile Suat Acar, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Yuşa Davarcı, Tenis İl Temsilcisi Ferudun Açan, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Ergin Ulun ve Atlı Spor Kulüp Başkanı Ali Cerit takdim etti.