1. Ana Sayfa
  2. ATP

ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin de Tural ile beraber!

ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin de Tural ile beraber!
0

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı’na adaylığını koyan Osman Tural, ekibini de şekillendirmeye başladı. Son olarak Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin de Tural ile birlikte hareket etme kararı aldı. 

KORT ÖZEL

Türkiye Tenis Federasyonu Başkan adayı Osman Tural, Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nü (ATDSK) ziyaret etti. Yönetim kadrosunu oluşturma çalışmalarında Ankara’da çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelen, ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin’inde katıldığı toplantıda buluşan Osman Tural, bu kez son yıllarda Türk tenisinde yaptığı yatırımlar, milli takıma verdiği sporcular ve başarılarla söz edilen ATDSK’ya geldi. 

Yönetim kadrosunda Türk tenisine hizmet için birlikte çalışma kararı alan Tural ve Keskin, yapacakları çalışmaları ve yol haritasını da masaya yatırdılar. 6’sı toprak 2’si kapalı 10 sert zemin olmak üzere 16 korta sahip ATDSK tesislerini gezen TTF Başkan adayı Osman Tural, Türkiye’nin tek uluslararası tenis akademisi olan High Performance Tennis Center’da eğitimlerini sürdüren genç tenisçilerle ve antrenörlerle de buluştu. 

TURAL: YENİ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Türk tenisine katkısı nedeniyle ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin’i kutlayan Tural, “Yeni başarılar, Türk tenisine yeni şampiyonlar yetiştirmek için birlikte çalışacağız” dedi. Tural, Keskin’in Türk tenisi için örnek projelere imza attığını, yönetim kurulunda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını kaydetti. 

KESKİN: ORTAK PAYDAMIZ TÜRK TENİSİ 

Osman Tural’ın ziyaretinin kendilerine güç verdiğini vurgulayan Ali Refah Keskin, “Adana’da Türk tenisi için kolları sıvadık. ATDSK olarak 5 yılda 5 milyon liralık yatırım yaptık. 12, 14, 16 ve 18 yaşta bir yılda 5 sporcumuzu birden milli takıma verme başarısı gösteren kulüp olduk. Uluslararası tenis akademimiz başta olmak üzere gerek yatırımlarımız, gerek şampiyonluklarımızla Türkiye’nin 1 numaralı tenis kulübü olduk.  Türk tenisini daha üst seviyelere çıkarmak için yönetim kadrosunda yer alacağım TTF başkan adayımız sayın Osman Tural’ın ziyareti kulübümüz yönetimini, sporcularımızı, antrenörlerimizi de mutlu etti. Hepimizin ortak paydası Türk tenisi. Başarı için birlikteyiz ve birlikte başaracağız” diye konuştu. 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap