1. Anasayfa
 2. TÜRKİYE

Cengiz Durmuş’tan Trabzon’a müjde!

Cengiz Durmuş’tan Trabzon’a müjde!
0

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Trabzon’a gitti. Durmuş, bu yılın sonunda ilde ‘Hamsi Cup Tenis Turnuvası’ düzenleneceğini ve bunun geleneksel hale getirileceğini duyurdu.

Trabzon, önceki gün önemli bir ismi ağırladı. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile birlikte Trabzon’da birtakım ziyaretlerde bulundu.

Önce Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ni (TOHM) ziyaret ederek buradaki sporcularla bir araya gelen Başkan Durmuş, ardından Beşirli Tenis Kompleksi’nde açılan yaz spor okullarında eğitim gören miniklerle sohbet etti. Daha sonra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret eden Durmuş, “Trabzon’da tenise olan ilgi sürekli artıyor. Trabzonlu sporcular da başarılı olmaya başladı.”

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu ziyaret eden Cengiz Durmuş, belediye imkanlarının spor alanında kullanılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Trabzon’da bu yılın sonunda Hamsi Cup Tenis Festivali yapılacağının müjdesini de veren Durmuş, geleneksel olarak yapılacak olan turnuvanın iki aşamalı olarak gerçekleştirileceğini duyurdu.

İlk aşamada şehrin merkezi bir alanında mini stantlar kurulup mini fileler koyulacak ve halkın katılımıyla isteyen herkesin tenis oynaması sağlanacak. Yöresel sanatçıların da sahne alacağı festivalde önemli ödüller dağıtılacak.

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir