Göbeklitepe Büyükler Yaz Kupası'nda şampiyonlar belli oldu!

Şanlıurfa'da düzenlenen Göbeklitepe Büyükler Yaz Kupası Türkiye Serisi'nde şampiyon isimler kupalarını aldı...

Göbeklitepe Büyükler Yaz Kupası'nda şampiyonlar belli oldu!
27 Haziran 2021 - 12:47

21-26 Haziran tarihleri arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin tesislerinde düzenlenen Göbeklitepe Büyükler Yaz Kupası Türkiye Serisi'nde 4 kategoride de şampiyonlar belli oldu...

Turnuvanın baş hakemliğini Ferhat Şara yaparken, Cüneyt Ercan, Hatice Telli ve Pınar Koç ise gözlemci hakem olarak görev yaptı.


Tek erkeklerde 79, tek kızlarda ise 28 oyuncu raket sallarken, çift erkeklerde 32, çift kızlarda da 24 tenisçi yer aldı. 

Cuma günü oynanan tek kızlar finalinde 2 numaralı seri başı Zeynep İlker, 1 numaralı seri başı Pelin Çolak'ı 6-1, 6-0 ile mağlup ederek kupaya uzandı. Aynı turnuvada çiftlerde de mücadele eden Zeynep İlker - Pelin Çolak ortaklığı, R Müderrisoğlu - G Ölmez ikilisini 6-1, 3-6, 10-6 ile geçerek şampiyon oldu.

Cumartesi günü oynanan tek erkekler finalinde 5 numaralı seri başı Mustafa Sancaklıoğlu ile 2 numaralı seri başı Emir Korhan Aksakal, şampiyonluk mücadelesine çıktı ve 7-6, 6-3'lük set skorları ile Sancaklıoğlu maçı kazandı.

Çift erkekler finalinde ise Mustafa Sancaklıoğlu - Mehmet Onur Turgut ortaklığı, 6-3'lük iki setle Batuhan Saban - Emir Berke Boztepe çiftini mağlup ederek şampiyon oldu.

Büyük spor markalarında indirimler başladı... https://www.athleticzone.com.tr/

Turnuvanın bitiminde sporculara ödüllerini Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, TTF Başkanı Cengiz Durmuş, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Gül, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Mustafa Akın, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli takdim etti.