1. Anasayfa
 2. ATP

İpek Şenoğlu’ndan mektup var! – Kortdergi.com

İpek Şenoğlu’ndan mektup var! – Kortdergi.com
0

Türk Tenis Camiasının Değerli Üyeleri,

Tenis oynayanlar, müsabakalara katılanlar, oyuncu yetiştiren antrenörler, tenis için “biz de varız” diyen aileler ve kulüpler, veteran tenis duayenleri, desteğini esirgemeyen sponsorlar, ürün tedarik edenler ve daha tenise gönül vermiş bu büyük camianın “olmazsa olmaz” tüm bileşenleri…

Bu mektup ile sizlere seslenmekten çok sizler ile beraber konuştuğumuzu, aklımızı ve kalbimizi bir araya getirdiğimizi düşünmenizi isteriz.

Türk tenisi için “güç birliği”…
Türk tenisinin en iyi yerde olabilmesi için hepimizin bir arada, el birliği içinde bir “güç birliğini” sağlamamız gerektiğini hepimiz dile getiriyoruz ve paylaşıyoruz. Osman Tural ve ekibi olarak, bu konuda tenisin tüm paydaşlarını temsil eden ekip üyeleri hepimizin düşündüğü bu ortak amacın yerini bulabilmesi için yola çıktık. Tüm paydaşların olduğu bir güç birliğinde devletimizin sağladığı imkanları ve bunların en iyi ve en etkin şekilde değerlendirilebilmesini de sağlayarak Türk tenisinin öyküsünü beraber yazalım ve içinde de hepimiz kendisini görebilsin istiyoruz. Türk tenisinin ilkelere, standartlara ve en önemlisi de güven inşa eden yaklaşımlara aciliyetle ihtiyacı olduğunu biliyoruz.
 

“Ortak öykümüze” çağrı…
Derdimiz ve amacımız, Türk tenisinin tüm paydaşlarının sesinin duyulabildiği, etkin rol alabildiği ve sorumluluklar üstelenebildiği yeni bir yolculuğun mümkün olduğunu ve “güç birliği” içinde bunu ülkemize ve daha da önemlisi dünyaya gösterebilmek. İstiyoruz ki, “Türk tenisinin herkesin kendisini içinde görebildiği ve sürdürülebilir bir öyküsü olsun.”

Türk tenis camiasının tüm değerli üyelerini “beni bize çevirecek” bu özel öyküye ortak etmeye, “güç birliği” oluşumuna destek vermeye davet ediyoruz. Ortaklaşarak gelişen ve büyüyen öykümüzün başarılar üretebileceğine inancımız da tam. Hepimizin “ortak başarımız” diyeceği bir sonuç için Tenis Federasyonu seçimlerinde oyunuzu değil, desteğinizi istiyoruz.

Saygılarımızla,
Osman Tural ve Güç Birliği Adayları      

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir