1. Anasayfa
 2. ATP

Kort Dergi 39’uncu sayısı çıktı!

Kort Dergi 39’uncu sayısı çıktı!
0

ROLAND GARROS BAŞLIYOR

Türkiye’nin tek tenis dergisi KORT’un 39’uncu sayısını sizlere ulaştırabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülke olarak çok zorlu şartlardan geçsek de Türk tenisine değer katmak misyonuyla çıktığımız yolda ilk günkü enerjimizi koruyarak serüvenimize devam ediyoruz.

Dergimizde yine yoğun bir gündem yer alıyor… Toprak sezonunda yer alan tüm tenis turnuvalarını yakın merceğe aldığımız ‘Roland Garros’a Doğru’ özel dosyamızda favori isimleri en güzel fotoğraflar ışığında kaleme aldık.

Ülkemizin en büyük tenis turnuvası olan TEB BNP Paribas Tennis Champhionship’i yerinden takip eden Cem Çetin, turnuvanın dikkat çeken tüm detaylarını sizler için derlerken; kortlarda son zamanlarda yaşanan şiddeti, yurtdışındaki yansımaları ile beraber değerlendirdi.

RÖPORTAJLAR

Röportajlarımız her zamanki gibi yine gündemi belirleyecek… Türk tenisinde ayrı bir yeri olan ve çok erken yaştan itibaren profesyonel turda raket sallayan 20 yaşındaki Zeynep Sönmez ile hayalleri ve tenis kariyeri özelinde konuştuk. Bir diğer genç yıldız adayımız 18 yaşındaki Süleyman Deniz Gürsoy ile de İstanbul’da bir araya geldik ve keyifli bir röportaja imza attık.

Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nde 1 ay içinde düzenlenen 3 turnuvayı işlediğimiz haberimiz ile kulübün değerli başkanı Ali Refah Keskin’den son projesini ayrıntılarıyla dinledik.

BİRÇOK DOSYA SİZİ BEKLİYOR

Uzman Spor Psikoloğu Ece Ünlü, ‘Nefes alanı açmak’ adlı köşesinde oyuncuların topa vurmadan önce doğru şekilde hazırlanmasına yönelik en verimli yolu işledi. Bu sayımızdaki fotoğraf galerisi bölümümüzde Cumhuriyet Kızları Turnuvası’ndaki ‘İstanbul’ konseptli fotoğraflara yer verdik.

2 yılı aşkın süre önce tenis kariyerini sonlandıran Maria Sharapova’nın sürpriz hamilelik süreci, Türkiye ve dünyadan en önemli tenis haberlerinin yer aldığı kulisler ve 2022’nin ilk 4.5 aylık sürecinde oynanan (ATP – WTA) tüm turnuvaların şampiyon ve finalistlerini göreceğiniz tablomuz diğer dikkatinizi çekecek konu başlıklarımız arasında.

Tenis dolu sağlıklı günler dileğiyle…
 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir