1. Anasayfa
 2. KORT DERGİSİ

Kort Dergi, 48. sayısı çıktı!

Türkiye'nin tek tenis dergisi KORT, Novak Djokovic kapaklı 48. sayısı ile çıktı!

Kort Dergi, 48. sayısı çıktı!
0

DJOKOVIC ARTIK TARİHİN EN İYİSİ

Kim ne derse desin artık o, tenis tarihinin en büyük oyuncusu… NOVAK DJOKOVIC… Kendisini kapağımıza taşıdığımız ve sayımızın içinde uzun uzadıya fotoğraflar ve yazılarla hakkını verdiğimiz Sırp raketin 24. Grand Slam şampiyonluğuna giden hikâyesini, her zamanki gibi Bedri Baykam yorumladı.

Coco Gauff’un 19 yaşında elde ettiği Grand Slam zaferi yine dergimizin sayfalarında kendisine yer bulurken; ABD Açık’ın en güzel fotoğrafları da sayfalarımızı süsledi.

Türk oyuncularımızın elde ettikleri başarılar, Büyükler Türkiye Şampiyonası’nından en güzel fotoğraflar ve turnuvanın hikâyesi, TED Spor Kulübü’nde düzenlenen 75. İstanbul Challenger da dergimizin önemli dosyalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Son dönemdeki başarılı performanslarını sürdüren Zeynep Sönmez ve Tuncay Duran’ı da yakın markaja aldık. Ayrıca Macaristan ile olan Davis Kupası eşleşmemizi de ayrıntıları ile işledik.

Uzman Psikolog Melda Yakupoğlu, “Tenisin kişisel gelişimi nasıl desteklediği” sorusuna cevaplar ararken; Yasemin Bakır ise Novak Djokovic’in muazzam istatistiklerini okuyucularına aktardı.

‘Ace makinesi’ John Isner ve ABD’li oyuncuların tenisi bırakması da dergimizin mutlaka okunması gereken özel dosyalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Simona Halep’in 4 yıllık men cezasını, Bertan Erman kaleme alırken; Peyton Stearns’ın kort içinde yaptığı ilginç sponsor değişimi hareketini de Hüseyin Demir irdeledi.

Son olarak Maria Sharapova, Laver Cup 2023 ve çok sayıda tehdit mesajı alan Natalija Stevanovic ile dergimizi kapattık.

Hiçbir yerde bulamayacağınız zengin fotoğraf galerisi, özgün içerikler ve daha fazlasını, yine Türkiye’nin tek tenis dergisi olan KORT’ta bulmaya ve okumaya devam edeceksiniz.

Tenis dolu sağlıklı günler dileğiyle…

SERDAR SÖZKESEN

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 6
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir