Önce Masha, şimdi de Isner!

Önce Masha, şimdi de Isner!

Önce Masha, şimdi de Isner!
17 Mayıs 2019 - 22:09 - Güncelleme: 17 Mayıs 2019 - 22:54

Geçtiğimiz günlerde Maria Sharapova, Roland Garros'ta yer alamayacağını duyurmuştu. Bugün ise John Isner'da Fransa'da olamayacağını açıkladı.


 

2018'de şampiyon olduğu Miami Açık'ta, geçtiğimiz mart ayında üst üste ikinci finalini oynayarak başarısını devam ettiren Isner'dan hayranlarını üzecek karar geldi.

Roger Federer ile oynadığı Miami finalinin özellikle ikinci setinin ortalarından itibaren yaşadığı sakatlığın henüz geçmediğini yenileyen 34 yaşındaki Isner, Fransa'da olamayacağını açıkladı.
2 gün önce de Rus tenisçi Maria Sharapova, geçmek bilmeyen omuz sakatlığı sebebiyle, sezonun ikinci Grand Slam'i olan Roland Garros'a katılmayacağını belirtmişti. 32 yaşındaki güzel oyuncu, ocak ayından bu yana kortlardan uzak. 
Sol ayağındaki stres kırılmasının henüz geçmediğini belirten ABD'li raket, "Grand Slam'leri kaçırma gibi bir alışkanlığım yok, ama bu defa mecburum. Kariyerim boyunca bu yaşa kadar sağlıklı kalabilmem gerçekten de olağanüstü. En kısa zamanda iyileşeceğime eminim" açıklamasını yaptı.

HABER: Pliskova'dan 500'üncü galibiyet!

Wimbledon ile kortlara geri döneceği düşünülen John Isner, 7 aylık kızı Hunter Grace ile evde vakit geçirmekten büyük keyif aldığını da ekledi.

https://www.youtube.com/watch?v=E9m3_Zb3rFc

https://www.kortdergi.com/kort-dergi-21inci-sayisi-cikti.html