1. Anasayfa
 2. MAGAZİN

Pliskova, Fila'dan Adidas'a geçti!

Pliskova, Fila’dan Adidas’a geçti!
0

Eski dünya 1 numarası Karolina Pliskova, 8 yıllık anlaşmalı olduğu FILA markasından ayrılıp Adidas ile anlaşma sağladı ve bunu ilk kez Avustralya Açık’ta bugün gördük.

Henüz Pliskova ile Adidas arasındaki işbirliğini onaylayan resmi bir duyuru hâlâ beklemedeyken, güçlü göstergeler, Çekyalı raketin Adidas ile anlaştığını gösteriyor. Bu varsayım, Avustralya Açık’ta Elena Rybakina karşısında ilk tur maçında Adidas’ın en yeni Melbourne koleksiyonunu giymeyi tercih etmesiyle güvenilirlik kazanıyor.

Karolina Pliskova’nın Avustralya Açık’taki en büyük başarısı, 2019 yılında elde ettiği yarı final. Turnuva bitiminde yani ay sonunda WTA’de 80 ila 100 numara arasına kadar düşecek…

8 yıl boyunca giydiği ve adeta özdeşleştiği FILA markasıyla Karolina Pliskova

Artık o da bir Adidas’lı…

Birkaç gün önce Pliskova, sezonun ilk Grand Slam’i öncesinde Melbourne’de yapılan antrenmanlarda Adidas kıyafetleriyle görünmüştü. FILA ile sekiz yıllık ilişkisi ve ortaklığının da sona erdiği net bir şekilde belli oldu. Beklendiği gibi Pliskova, salı günü Elena Rybakina ile ilk tur karşılaşmasında Adidas forması giydi ve giyim sponsorluğu anlaşmasındaki değişikliği doğruladı.

31 yaşındaki Pliskova, Rybakina’ya üst üste dördüncü mağlubiyetini aldığı maçta; üstüne Adidas Melbourne Match Pro Tank, altına Adidas Melbourne Pro Print model etekle eşleştirdi ve ayakkabı olarak da Barricade modelini tercih etti.

Ayrıca, Karolina Pliskova ile Adidas arasındaki onay anlaşması, ünlü raketin ekip üyelerinin bile Adidas tişörtleri giyerken görülmesiyle daha da doğrulandı.

Bizleri aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz:

www.instagram.com/kortdergisi

www.twitter.com/KortDergisi

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir