Reklamı Geç
Reklam
Reklam

Serena'dan okullara yardım!

Serena Williams, ABD'deki okullara yardım ediyor...

Serena'dan okullara yardım!
02 Ağustos 2020 - 00:41

Serena Williams güzel bir oluşumu başlatıyor. Pandemi sebebiyle ABD'deki bazı okullara maske yardımı yapacak efsane raket, bu durumu sosyal medya hesabından paylaştı.

Okulların açılmasına teorik olarak bir aydan fazla süre olmasına rağmen, koronavirüste olası bir ikinci dalga ihtimaline karşı hızlı bir cevap vermek için mümkün olduğunca acele bir adıma imza atan ABD'li oyuncunun bu davranışı büyük beğeni topladı.

Serena Williams, Bella + Canvas Kids giyim markaları ile olan ortaklığıyla beraber Ulusal Okul Kurulu Derneği, çeşitli Amerikan okullara 4.250.000 maske bağışlayacak. Ayrıca ülke çapında 115.000 okula da okul malzemeleri sağlanacak.


Serena, Instagram hesabından "B
u kaynak hakkında okullarımızı eğitmek ve bu kadar çok öğrenciye yardım fırsatı bulduğum için minnettarım" dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting back to school this fall means having #masksforkids to wear. I’m teaming up with @bellacanvas, the National School Board Association and @scholasticinc to donate 4.25 million masks to underserved schools and provide educational materials about masks to 54 million students and all 115,00 schools in the United States. Through the #MasksForKids program, schools can access affordable masks and educational materials, quickly. In addition to donating 4.25 million masks, another mask will be donated for each one purchased by the schools. I’m grateful to be able to help educate our schools about this resource, and to be given the opportunity to serve so many students.

Serena Williams (@serenawilliams)'in paylaştığı bir gönderi ()