Reklam
Reklam

Sosyal medya uygulaması çok beğenildi

Kort Dergi, Grand Slam'ler özelinde başlattığı skorbord uygulaması ile tenisseverlerden tam not aldı...

Sosyal medya uygulaması çok beğenildi
17 Şubat 2021 - 11:37

Grand Slam'lerin en doğru ve güvenilir adresi KORT, turnuvayı ve sonuçları en güzel yansıtan yeni uygulaması ile takipçilerinden tam not aldı.

Türkiye'nin en kaliteli içeriklerini üreten ve bu alanda zirvede yer alan Kort Dergi, sosyal medya hesapları için başlattığı yeni uygulama ile tenisseverlerin ilgiyle takip ettiği bir platforma sahip oldu.


2 hafta sürecek olan Avustralya Açık'ta günün tüm maçlarının sonuçlarını anlaşılır ve sade bir tablo ile belirtip, rakiplerin seri başı durumları, eleme ya da wild card ile geldikleri bilgisinin yanı sıra, maçın hangi sürede tamamlandığı bilgisi ve maçın hangi tur seviyesinde oynandığı ayrıntısına kadar bilgiler yer alıyor.
 Bu sayede tenisseverler için de önemli olan tüm bilgiler sağlanmış oluyor. Ayrıca uygulamanın hemen altında, maçın istatistik birkaç bilgisi, tur atlayan oyuncunun kiminle eşleştiği ve oyuncunun kariyerinde yer eden önemli bilgileri de tenisseverlere bildiriliyor.

Grand Slam'ler özelinde başlattığımız bu uygulamanın özellikle masters turnuvalarında da devam edeceğinin bilgisini vermek isteriz.


Kort Dergi'yi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz...

Instagram: https://www.instagram.com/kortdergisi/

Twitter: https://twitter.com/KortDergisi


Facebook: https://www.facebook.com/KortDergi