Reklam
Reklam

Tenisi tenisçiler ile yönetecek!

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı'na aday olan Osman Tural, göreve gelmesi halinde beraber çalışacağı isimleri belirlemeye başladı...

Tenisi tenisçiler ile yönetecek!
01 Haziran 2021 - 20:11

Türkiye Tenis Federasyonu başkan adaylığını açıklayan Osman Tural, bilindiği gibi yakın zamanda Avukat Murat Altun ile yollarını birleştirme kararı almıştı. İkili, yaklaşan seçim öncesinde Yönetim Kurulu kadrosunu oluşturmak için kulüpler, yöneticiler ve tenis paydaşları ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

Türk tenisini yeniden yapılandırma ve hedeflere kısa zamanda ulaşmak için Türk tenisine yıllarca sporcu ve antrenör olarak hizmet etmiş ve Türk tenis tarihine isimlerini altın harflerle yazdırmış olan Gülberk Gültekin, İpek Şenoğlu ve Haluk Akkoyun ile bir araya gelen Osman Tural, kendilerinden Yönetim Kurulu'nda faydalanmak istediğini belirtti.
Osman Tural; ortak amaçları dahilinde bir araya geldiklerinde, Türk tenisinde herkes tarafından sevilen isimler olan; Gülberk Gültekin, İpek Şenoğlu ve Haluk Akkoyun ile beraber çalışmaktan mutluluk ve gurur duyacağını belirterek şunları söyledi:

Büyük spor markalarında indirimler başladı... https://www.athleticzone.com.tr/

“Türk tenisine yeni bir yönetim anlayışı getirme ve daha önce tenis sporuna hizmet etmiş arkadaşlarımızın tecrübelerini yönetime yansıtılması amacıyla Gülberk Gültekin Salman, İpek Şenoğlu ve Haluk Akkoyun ile yapılan görüşmeler neticesinde kendilerinin de fikirlerini alarak başkanlık ve yeni dönem federasyon ekibi çalışmalarıma başlamış bulunmaktayım.”