1. Ana Sayfa
  2. TÜRKİYE

Tenisin sultanları ATDSK’da buluştu

Tenisin sultanları ATDSK’da buluştu
0

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 8-9-10 Yaş Hafta Sonu Turnuvası ATDSK kortlarında yapıldı.

Turnuvaya Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Hatay, Konya, Mersin, Osmaniye’den 105 tenisçi katıldı. Turnuvada ATDSK bünyesinde açılan Türkiye’nin tek uluslararası tenis akademisi olan High Performance Tennis Center bünyesinde tenis eğitimlerini sürdüren sporculardan Turuncu Top’ta erkeklerde Süleyman Efe Aslaner, bayanlarda Zeynep Ada Uyar, Nazlı Coşkun ve Lena Gelegen gruplarında şampiyon, Arya Ekmekçi finalist oldu.

Yeşil Top’ta erkeklerde Doruk Çınar Aslan, bayanlarda Eva Erdal, Ece Özsoy ve Derin Soyupak gruplarında şampiyon, Derin Kalender ve Derin Aras da finalist olarak turnuvayı tamamladılar.

Sporculara madalyaları ATDSK Yönetim Kurulu Üyeleri Tenis Kaptanı Özkan Çetin, Sermet Soylu ve Kemal Coşkun, Tenis İl Temsilcisi Ferudun Açan tarafından verildi.

Büyük spor markalarında indirimler başladı… https://www.athleticzone.com.tr/

Madalya töreninde konuşan Özkan Çetin, turnuvanın rekor katılımla yapıldığını belirterek, “Bu güzel çocuklarımızı fedakârlıklara turnuvalara, antrenmanlara taşıyan tüm anne-babalara teşekkür ediyorum. 105 katılım sağladığımız bu turnuva kulübümüz, federasyonumuz,  Gençlik Spor Müdürlüğümüz açısından çok sevindirici. Bu harika çocuklarımızdan inşallah gelecekte şampiyonlar çıkacak. Tenis uzun soluklu bir spor. Sabırla, istekle, çocuklarımızın mentallerini arttırarak iyi sporcu ve iyi bireyler olarak yetişmeleri için kulüp olarak, ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap