maltepe escort
alanya escort
maltepe escort alanya escort

istanbul escort

maltepe escort

alanya escort

REKLAM REKLAM

WTA – Sosyal medya günlüğü

, kategorisinde, 20 Kas 2019 - 21:04 tarihinde yayınlandı
WTA – Sosyal medya günlüğü

WTA’de sezonun bitmesinin ardından oyuncular, hak ettikleri tatile kavuştular. Haliyle de birçok tenisçi tatilinden manzaraları hayranları ile paylaştı. İşte onlardan bazıları…

 

10 ayı aşkın süren tenis sezonu bitti. Şimdi tatil zamanı…

WTA’de zirvede yer alan tenisçilerin Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflardan bazıları ile turumuza başlayalım…

…..

Simona Halep

Sloane Stephens

View this post on Instagram

I really don’t trip unless it’s vacaaay 🏝

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

Bianca Andreescu

View this post on Instagram

Euro trip this off szn 🤩 next stop > Milano

A post shared by Bianca (@biancaandreescu_) on

Sofia Kenin

View this post on Instagram

Guess what I’m looking at 💁🏼‍♀️

A post shared by Sofia Kenin (@sofia.kenin) on

Serena Williams

Dayana Yastremska

Amanda Anisimova

Aryna Sabalenka

Ashleigh Barty

Caroline Wozniacki

View this post on Instagram

Surfs up!🏄🏼‍♀️

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on

Marketa Vondrousova

View this post on Instagram

Sun&Sea💙

A post shared by Marketa (@marketavondrousova) on

Yulia Putintseva

View this post on Instagram

#nocaption

A post shared by Yulia Putintseva (@yulia_putintseva) on

Aliaksandra Sasnovich

View this post on Instagram

🌤

A post shared by Aliaksandra Sasnovich (@aliaksandrasasnovich) on

Katerina Siniakova

Daria Kasatkina

View this post on Instagram

Last days of recharging🔋🍩 #DD

A post shared by Daria Kasatkina🐬 (@kasatkina) on

Karolina Pliskova

View this post on Instagram

Vacayyyyyy🌞

A post shared by Karolina Pliskova (@karolinapliskova) on

Garbine Muguruza

Victoria Azarenka

View this post on Instagram

🌊 ☀️

A post shared by Victoria Azarenka (@vichka35) on

Monica Puig

Anett Kontaveit

View this post on Instagram

@telegraafhotel spa 🧖🏼‍♀️🥰

A post shared by Anett Kontaveit (@anett_kontaveit) on

Cori Gauff

 

Tüm Yazıları
Avatar
full hd porno brazzers porno escort porno film
%d blogcu bunu beğendi: