1. Anasayfa
 2. ATP

İtalyan devlerin Adana buluşması – Kortdergi.com

İtalyan devlerin Adana buluşması – Kortdergi.com
0

Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü (ATDSK), futbol ve teniste başarılara imzalar atan İtalyan devlerini buluşturdu.

Süper Lig’de Adana’yı başarıyla temsil eden Adana Demirspor’un İtalyan Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve teknik heyeti, Türkiye’nin ilk uluslararası tenis akademisi olan HPTC’nin Baş antrenörü ve aynı zamanda ITF Danışmanı İtalyan Renatto Vavassori, ATDSK’da bir araya geldiler.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Yardımcısı Danielle Russo, Maç Analisti Massimo Crivellaro ve Atletik Performans Antrenörü Pierpaolo Polino ATDSK’yı ziyaret ettiler. ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin’in misafir ettiği İtalyan heyeti, kulüp bünyesindeki High Performance Tennis Academy Baş Antrenörü olan, vatandaşları Renato Vavassori ile de bir araya geldiler.

Tesisleri gezen, akademi bünyesindeki geleceğin şampiyon raketleriyle buluşan Montella ve beraberindeki heyet, devam eden ITF World Tennis Tour J3 Adana ATDSK Cup Tenis Turnuvası maçlarını da izlediler.

Büyük spor markalarında indirimler başladı… https://www.athleticzone.com.tr/ 

ATDSK’ya hayran kalan Montella, “Adana böylesi güzel bir tesise ve çalışkan bir yönetime sahip olduğu için şanslı. Bu kulüpte tenis oynamak, spor yapmak bir ayrıcalık. Kulüp bünyesindeki tüm tenisçilere başarılar diliyorum. Vatandaşım Renato’nun da uluslararası bir akademiyi Adana’da ATDSK ile birlikte hayata geçirmesinden de büyük mutluluk duydum. Başarılar diliyorum” dedi.

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir