1. Ana Sayfa
  2. MAGAZİN

Serena ikinci çocuğa hamile!

Efsane raket, ikinci çocuğa hamile olduğunu sosyal medya hesabından paylaştı...

Serena ikinci çocuğa hamile!
0

23 kez Grand Slam sahibi Serena Williams, mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaşırken, “Anna Wintour üçümüzü davet ettiğinde çok heyecanlandım,” diye yazdı.

Olympia’nın abla olma dileği kabul edilecek gibi görünüyor! Anne Serena Williams ve baba Alexis Ohanian, hafta başında heyecan verici bir açıklama yaptıktan sonra birlikte ikinci çocuklarını bekliyorlar. Ünlü gazeteci Anna Wintour’un davetiyle, Met Gala’ya katılan Serena, kısa süre sonra sosyal medyasında bir bebek yumruğu söylentilerini doğruladı.

Sosyal medya hesabında, “Anna Wintour üçümüzü Met Gala’ya davet ettiğinde çok heyecanlandım” diye yazan efsane raket, Gucci elbisesi ve Tiffany takılarını taktığı davette, mutlu haberi vurgulayan bir fotoğraf koleksiyonu paylaştı.

Serena, Eylül 2017’de Olympia’yı kucağına almadan önce, iki aylık hamileyken 2017’de Avustralya Açık’ı kazandı ve 2022 Ağustos’ta muazzam tenis kariyerini sonlandırdı.

Eski dünya 1 numarası, son maçını 2022 ABD Açık’ta oynadı ve ayrıca ablası Venus Williams ile son bir kez New York’ta çiftlerde mücadele etti.

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?

Yorum Yap