1. Anasayfa
 2. ATP

Serena, Olimpiyatlar konusunda kararsız!

Serena, Olimpiyatlar konusunda kararsız!
0


Serena Williams, Tokyo Olimpiyatları’nı oynayıp oynamayacağından hâlâ emin değil. Bunun nedenleri ise COVID-19 salgın kısıtlamaları ve Grand Slam’lerin programını yeterince meşgul etmesi.

Roma’daki Internazionali BNL d’Italia’da bsınla sohbet eden Serena Williams, Olimpiyatların muhtemelen aklındaki son şey olduğunu açıkladı.

“Tokyo hakkında pek düşünmedim, çünkü geçen yıl olması gerekiyordu ve şimdi salgın hâlâ üst seviyede ve düşünecek çok şey var. Sonra oynayacağım 2 tane Grand Slam var. Bu yüzden karar vermem zor ve kesinlikle sonraki hareketlerimi buna göre belirlemem gerekiyor.”

Ekstra olarak Serena, kızı Olympia’yı yanında getiremezse Japonya’ya gitmek de istemiyor: “Onsuz 24 saat dahi geçirmedim.”

39 yaşındaki Williams, teklerde bir ve çiftlerde üç Olimpiyat altın madalyası kazandı. Serena’nın Olimpiyat Oyunları hakkındaki belirsizliği ile ilgili haberler, Naomi Osaka’nın Japonya’nın başkentinde artan COVID-19 sayıları nedeniyle Olimpiyatların gerçekleşmesi gerekip gerekmediğinden endişe duymasıyla aynı zamanda geliyor.

23 Grand Slam sahibi Serena Williams, pazartesi günü Roma’da antrenman yaparken görüldü ve 2021 Avustralya Açık’tan bu yana ilk turnuvasına katılacak. ABD’li oyuncu, yarın Roma’da 2020 Roland Garros çeyrek finalisti Laura Siegemund ile 2020 Roland Garros yarı finalisti Nadia Podoroska maçının galibi ile oynayacak.

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir