1. Anasayfa
 2. ATP

Bouchard yine soyundu! – Kortdergi.com

Bouchard yine soyundu! – Kortdergi.com
0

07 Mayıs 2018 – 20:47 – Güncelleme: 07 Mayıs 2018 – 20:50

Kortlarda başarısız olunca çareyi soyunmakta buldu…

 

WTA’de güzelliği ve çekiciliği kadar tenis kariyeri aynı paralelde gitmeyen isimlerin başında geliyor Eugenie Bouchard. Kariyerinin en iyi performanslarına 2014 yılında imza atan ve o dönemde Wimbledon’da final oynayıp, dünya 5 numarasına kadar yükselen Bouchard, sonrasında bir türlü aklını tenise veremedi. Hatta “antrenmanlarda, maçlardan daha iyiyim ve bu başarısızlığın sebebini kendim de açıklayamıyorum” diyerek içinde bulunduğu durumu özetlemişti.

Bu yazı kaleme alındığında dünya sıralamasında 111. basamağa kadar gerileyen, hatta hangi turnuvaya katılsa ilk turda elenir gözüyle bakılan ve tur atladığında ‘sürpriz’ kategorisine sokulan bir Bouchard var karşımızda.

SOYUNMAK ONUN İŞİ

Genie Bouchard geçtiğimiz şubat ayında Sports Illustrated dergisine verdiği pozlarla yine gündeme geldi. 2017’de yine bu dergiye oldukça cüretkar pozlar veren ve maç kazanmaktan çok, soyunma konusunda maharetli olan Bouchard, başarısız giden tenis kariyerinde çareyi burada araması pek de anlamadığımız bir sonuç olsa da fotoğraflarda kendisinin güzelliği ile birleşen estetik görüntüler bir hayli başarılı bulundu. Hatta bu fotoğraflar sonrası gelen tepkiler onu öylesine gaza getirmiş olmalı ki, tenis kariyeri bittikten sonra modellik yapabileceğini açıkladı.

Son olarak Bouchard’ın 5 sponsorundan 4’ünün çekildiğini de hatırlatalım. Eldeki tek kalan sponsoru Nike ise başarı bazlı bir sözleşme ile anlaştı ve görünen o ki, Kanadalı raketin bu formsuz hali biraz daha böyle devam ederse Nike da çekilecek gibi görünüyor. Geriye ise Bouchard için sadece federasyonu kalacak.

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir