1. Ana Sayfa
  2. ATP

Cumhuriyet Kızları Turnuvası Basın Toplantısı Gerçekleşti

Cumhuriyet Kızları Turnuvası Basın Toplantısı Gerçekleşti
0

TED Spor Kulübü’nde 21’incisi düzenlenen Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nın basın toplantısı bugün gerçekleşti. Kulübün Tarabya’daki tesislerinde geleneksel yapılan organizasyonda ilk olarak saat 10.00’da kahvaltı verildi.

11.00’de ise Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tınaz ve Turnuva Direktörü Melis Yafe’nin katılımlarıyla basın toplantısı düzenlendi.

Sayın Durmuş ve Sayın Tınaz yaptıkları konuşmada turnuvanın önemini ve hem yerli hem de yabancı oyuncular için çok önemli bir fırsat olduğunu yineledi. 

Cumhuriyet Kızları Turnuvası’nda bu yıl ana tabloda Çağla Büyükakçay, Pemra Özgen, Ayla Aksu, Zeynep Sönmez, Ela Yener ve Ceylin İpek raket sallarken; elemelerde ise Melis Sezer, Ayşegül Mert, Ece Gencer, Selina Oktay, Eda Arlı, Elif Tuana Gülay, Defne Ursan, Aslı Oktay ve Elif albayrak mücadele ediyor.

Turnuvaya salı günü ana tablo ilk tur maçları ile devam edilecek. Çarşamba ikinci tur, perşembe çeyrek finaller, cuma yarı finaller ve cumartesi günü ise tekler finali oynanacak. Çiftler kategorisinde şampiyon cuma günü oynanacak final maçı ile belirlenecek.

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap