1. Anasayfa
 2. KORT DERGİSİ

Kort Dergi 53. sayısı çıktı!

Türkiye'nin tek tenis dergisi KORT, Roland Garros özel sayısı ile 53. kez yerini aldı...

Kort Dergi 53. sayısı çıktı!
0

KORT BU SAYIDA 84 SAYFA

Türkiye’nin tek tenis dergisi olarak akıllarda yer etiğimiz ve iki ayda bir çıkan dergimizi bu sayıda aylık olarak çıakrdık. Roland Garros ile Wimbledon’ın arasında sadece 3 hafta olması sebebiyle geçen sene olduğu gibi yine haziran ayında sizlerle birlikteyiz. Hem de tam 84 sayfa ve elinizden bırakamayacağınız kadar konu başlığıyla…

***

Roland Garros özel sayımızda erkekler tablosu her zamanki gibi usta yazar Bedri Baykam’ın kaleminden sizlere ulaştı. Kadınlar tablosunda bu defa ben varım… Ayrıca turnuvadan en güzel ve çarpıcı fotoğraflar, dikkat çeken hikâyeler ve daha fazlasıyla tam 20 sayfalık özel dosyamız sizleri bekliyor…

***

Uzman spor pskiloğumuz Ece Ünlü, Carlos Alcaraz’ın mental gücünü işlerken; fizyoterapist Merve Herduran ise mesleği ile orantılı olarak ‘Fizyoterapi nedir?’ konusunu irdeledi. Artık dergimizin daimi yazarlarından olan Tennis Stop Marka Direktörü Nilüfer Kaptana ise esneme ve ısınma hareketlerinin oyuncular üzerindeki etkisini değerlendirdi.

***

Tolga Yenigün, son dönemin gözde mekânı Inventist Hotel & Sport Academy’nin Genel Müdürü Serhat Bingül ile spor akademilerinin işleyişini ve hedefleri özelinde bir araya geldi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kort Dergisi (@kortdergisi)’in paylaştığı bir gönderi

***

22 yaşındaki başarılı oyuncumuz Zeynep Sönmez, her zamanki gibi dergimizde yine kendisine yer bulurken, esli milli tenisçilerimizden Haluk Akkoyun’u da 5 soru 5 cevap konseptinde ağırladık. Bursa’da GD Academy’de koordinatörlük ve başantrenörlük yapan Eylül Benli ile de samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

***

Kort Dergisi olarak Adana’ya yaptığımız ziyarette denk geldiğimiz eski milli tenisçimiz İpek Soylu Şemin ile de kurduğu vakıf özelinde harika bir söyleşi yaptık. Yine Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nün son zamanlardaki başarıları da dergimiz sayfalarını süsledi. Son olarak MKA Kulübü Başkanı Murat Koçak’ın kulübünü nasıl bir spor akademisine dönüştürdüğünü de kendi dilinden sayfalara taşıdık.

***

Yaklaşan Wimbledon’ı Yasemin Bakır kaleme alırken; Paris Olimpiyatları’nı da Hüseyin Demir mercek altına aldı. Jannik Sinner’in 1 numara olması, Caroline Garcia’nın nişanlanması ve yerli oyuncularımızın başarıları gibi pek çok dosya bu sayımızda.

Hazırsanız başlayalım…

Tenis dolu sağlıklı günler dileğiyle;

 

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir