1. Ana Sayfa
  2. DÜNYA

Osaka’nın Netflix belgeseli geliyor!

Osaka’nın Netflix belgeseli geliyor!
0

Dünyanın en çok ses getiren kadın tenisçilerinin başını çeken Naomi Osaka’nın hayatını anlatan belgesel, Netflix platformunda 16 Temmuz’da görücüye çıkıyor.

“Hiç kimse gerçekten iyi olmak için yaptığın tüm fedakarlıkları bilmiyor.”

Naomi Osaka’nın 16 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak olan üç bölümlük belgesel dizisinin fragmanı bu sözlerle başlıyor.

Üç bölümlük belgesel, Japon yıldızın mütevazi başlangıçlardan dünyanın 1 numarası olduğu sürpriz Grand Slam şampiyonluğuna erişmesine ve beraberinde gelen her şeye derinlemesine bir bakış sergiliyor.

Osaka, “Büyürken annemin mutlu olmasını ve çalışmayı bırakmasını istediğimi düşünüyordum. Fazla mesai yapar ve arabasında yatardı. Benim için tenis oynamaktaki tüm amacım buydu.”

Büyük spor markalarında indirimler başladı… https://www.athleticzone.com.tr/

Belgeselin çekimleri 2020’de başladı ve Tokyo’daki Olimpiyatlar öncesi yayınlanarak Osaka’ya destek vermek amacı gözetildi.

Osaka, “Hikayemi anlatabilmek ve beni gerçekten anlayan bir ekiple çalışmak tatmin edici bir deneyim oldu. Geleneksel bir spor belgeseli gibi görünmeyecek ve bunu herkesle paylaşacağım için çok heyecanlıyım” dedi.

Belgesel, onun profesyonel kariyerini incelerken aynı zamanda çok kültürlü kimliğine ışık tutmayı vaad ediyor ve çocukken ABD’ye göç etmek için terk ettiği anavatanıyla olan ilişkisini anlamaya çalışıyor.

İşte belgeselin fragmanı…

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap