1. Anasayfa
 2. TÜRKİYE

İTESK'te tenis şöleni

Türkiye Tenis Federasyonu’nun gözetiminde sert zeminde düzenlenen T200 Master Turnuvası’nda 18 yaştan 70 yaşına kadar 27 farklı kategoride tenisçiler raket salladı.

İTESK’te tenis şöleni
0

İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü’nde gerçekleşen ve ‘Cumhuriyet’in 100. yılında hep birlikte başarıya’ mottosuyla gerçekleştirilen tenis turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

Türkiye Tenis Federasyonu’nun gözetiminde sert zeminde düzenlenen T200 Master Turnuvası’nda 18 yaştan 70 yaşına kadar 27 farklı kategoride tenisçiler raket salladı. Teklerde 341, çiftlerde ise 114 oyuncu katılım sağladı.

Turnuvanın başhakemliğini İsmail Ataker üstlenirken; yardımcılıklarını ise Tolga Avcu, Melisa Kalaylı, Burak Ulaş ve Salim Can Türk yaptı. 10 gün boyunca kıyasıya süren maçlar sonunda İstanbul Tenis Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Ramazan Hakan Yılmaz, turnuva bitiminde ödül töreninde şunları söyledi:

“Bugün burada, birlikte başarıya ulaşma amacıyla organize edilmiş özel bir etkinlik için bir araya geldik. Başta hakemlerimiz olmakla beraber; kordaj çekimlerinde hizmet veren Ziya Çelik’e, turnuvanın sağlık işlerini yöneten hemşiremiz Necla Aksu’ya, turnuva direktörlüğünü yürüten Sabri Can Altundemir’e ve yardımcısı Hüsamettin Bozkurt ve kulübümüzün koordinasyon hizmetlerini yapan Sonnur Hacıosmanoğlu’na da ayrı teşekkür ederiz.

Ayrıca turnuvamıza sponsorluk desteği yapan Nezih Kitapevi’nden Ender Karvar’a da minnettarız. Bakırköy Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Belediye Başkanımız Bülent Kerimoğlu’na da yanımızda olduğu için minnettarız.

Cumhuriyet’in 100. yılında gerçekleşen bu turnuva, birlik ve dayanışma ruhunu vurgulamak başarıya ulaşmak birlikte hareket etmek, sporun gücünü ve değerlerini bir kez daha ortaya çıkarmak, müzik ve sanat kültür değerlerimizi hatırlatarak düzenlediğimiz bir turnuva olmasını diledik…”

İşte turnuvanın ödül töreninden bazı kareler…

 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir