1. Anasayfa
 2. KORT DERGİSİ

Kort Dergi 40’ıncı sayısı çıktı!

Kort Dergi 40’ıncı sayısı çıktı!
0

NO:40 – GRAND SLAM ÖZEL SAYISI

Öncelikle Türkiye’nin tek tenis dergisi KORT’un 40’ıncı sayısını çıkarmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yolda her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen ticari ortaklarımıza ve siz takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tüm tenisseverler için geride bıraktığımız son 1.5 ay çok keyifli geçti. Hem Roland Garros hem de Wimbledon gibi iki Grand Slam’i birbiri ardına izlemek inanılmaz özeldi. Bu iki özel turnuvayı ayrıntıları, en dikkat çekici tarafları, en güzel fotoğraf kareleri eşliğinde Bedri Baykam ve Cem Çetin kaleme aldı. 24 sayfa yer ayırdığımız iki Grand Slam dosyamızla sizi adeta Paris ile Londra’ya götüreceğiz.

Spor Psikoloğumuz Ece Ünlü, ‘Kortta Mükemmeliyetçilik’ konusunu derinlemesine işlerken, eski milli tenisçimiz İpek Şenoğlu ise kendisinin de mücadele ettiği Antalya’daki Türkiye Senyör Takımlar Şampiyonası’ndaki izlenimlerini sizler için paylaştı.

Yurt içinde her yaştan oyuncularımızın dikkat çeken performanslarına da yer verdiğimiz kulis haberlerimizin yanı sıra, 8 ay sonra kortlara dönen Çağla Büyükakçay’ın ilk turnuvasındaki başarılı performansını da işledik.

Röportajlar bölümümüzde, kendi yaş kategorisinde senyörlerde dünya 12 numarasına kadar yükselen Aylin Kasapoğlu ve Levent Tenis Kulübü’nde iş adamlarını bir araya getirerek dikkatleri üzerine çeken genç girişimci Salih Umut Üngör’ün projeleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Ayrıca profesyonel tura geçmeye hazırlanan genç oyuncularımızdan Tuncay Duran ile de kariyeri özelinde konuştuk.

Roger Federer’in Wimbledon’daki kutlamalarda yer aldığı hoş görüntüler, her yerde göremeyeceğiniz sanatsal fotoğraflar, ATP ve WTA’de sezonun tüm turnuvaların şampiyon ve finalistlerinin olduğu tablo ve daha fazlası sizi bekliyor.

Kort Dergisi Editörü: Serdar Sözkesen

Kort Dergisi’nin tüm sayılarını; Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi uygulamaları üzerinden de indirebilirsiniz…
 

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir