1. Anasayfa
 2. MAGAZİN

Sabalenka: "Ailelerimize mahremiyet gösterin"

Aryna Sabalenka, balkondan düşerek ölen Konstantin Koltsov'un eski erkek arkadaşı olduğunu söylemesi, şaşırtıcı gerçeği ortaya çıkardı...

Sabalenka: “Ailelerimize mahremiyet gösterin”
0

Dünya, Konstantin Koltsov’un Miami’deki St. Regis Bal Harbour Resort’un 23. katından düşmesinin sebebinin intihar mı, yoksa çok sarhoş olup yanlışlıkla çitlerin üzerinden yuvarlanması mı olduğu konusunda spekülasyon yaparken, Aryna Sabalenka kısa ama bir açıklama yayınladı.

Eski hokey oyuncusu Koltsov’un vefat ettiği sırada uzun vadeli ilişkilerini zaten sonlandırdıklarını ortaya koyan şok edici açıklama yapan Belaruslu raket, vefatın iki gün sonrasında, Instagram’da duruma yeni bir ışık tutan kısa bir açıklama paylaştı:

“Konstantin’in ölümü düşünülemez bir trajedi ve artık birlikte olmasak da kalbim kırıldı. Lütfen bu zor dönemde benim ve onun ailesinin mahremiyetine saygı gösterin.”

Bu açıklama, Koltsov’un otel odasında neden yalnız olduğunu açıklıyor, böylece ölüm nedeninin bir intihar olamayacağı da hemen göz ardı edildi. Ayrıca, üç oğlunun annesi, eski eşi Julija Mihailova’nın odasında boş alkol şişeleri bulunduğunu ortaya çıkarması, kendisinin aşırı derecede sarhoş olduğunu ve kazara balkondan düşmüş olabileceğini akla getiriyor.

Dünya 2 numarası Sabalenka, bugün (Cuma) korta çıkıyor ve Miami Open’ın ikinci turunda yakın arkadaşı Paula Badosa’ya karşı oynuyor. Karşılaşma hakkında yorum yapan Bados şunları söyledi: “O güçlü bir kadın. Gücünü bir yerden alacağını düşünüyorum. Umarım güzel bir mücadele olur, güzel bir maç olur.”

Bu Habere Tepkiniz Ne Oldu?
 • 6
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir